Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Nwn ciler

Apache

Öne çıkan mesajlar

Merhaba.
Arkadaşlar bu bölüm epeydir sessiz sakin ilerliyor.Şimdi ben diyorumki mix'in nwn.mix.gen.tr diye bir sitesi var.Nordock modülünü kullanıyorlar bayağı başarılı bir modul.Genel olarak oynayanlar içeride rol yapıyorlar hanlarda insanlar oluyor,quest sayısı fazla ve nwn yi uo gibi geliştirilebilir bir havaya sokmuş bu modul.Blacksmiting,mining,jeweller vb. bir sürü craft skilli bulunmakta,oyuncuların kendi özel evleri olabiliyor,yani eğlenceli yapmışlar bayağı.Eğer tekrardan geri dönmek istiyorsanız ve iyi bir ortamda rol yapmak istiyorsanız türkü,ingilizi,arabı hepsi rol yaparak oynuyorlar.Beni Daeron Unhkar ismi ile Benzor kasabasının yakınlarında görebilirsiniz.[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
welcome back!-Aynalı Sazan
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

Heh mix mis once dm lerini degistirsinler
Mix in butun eski oyunculari server i terkettiler simdilerde nordock tapbanli baska bir serverda oynuyor hepsi anlayacaginiz mix in server dibe vurdu.Tek sorumlusuda bas dm olan Max adamin heryerinden kompleks akiyor.
Sirf egosunu tatmin icin wurm da wurm king i yonetiyor ve onune geleni oldurup level dusurtuyor millete
Server boyle bir adamin elinde yazik o kadar yatirima.

[Bu mesaj black58 tarafından 26 Mayıs 2004 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek max'in yazdığına ek, daha doğrusu ufak bir düzeltme yapma gereği duydum. Bu tür kişilerin layık olduğu herhangi bir sunucu olamaz/olmamalı. malesef bu kafadaki oyuncular, oyunun kirlenmesine sebep olmakta. Umarım arkadaşımızda biraz düşünüp nerede hata yaptığını anlar. Eğer anlamazsa da onun için yapacak fazla birşey yok açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de kaybetmiştim arkadaştan alıom yarın cdyi (santiagodan) girijem hemen.servera girmek için ne yapmak lazım?[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

edit: bitmişti avaturkte yeniden getirtmişler[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...

[Bu mesaj shapshal tarafından 27 Mayıs 2004 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Para ve Net Zamanı Kısıtlı Olanlara Yönelik (korsan nwn almış ve 73 mb update yapamayacak olanlar) bir nwn serveri yokmu başka kişilerle tanışmak online oynamak istiyorum ne zormuş bu nwn online oynamak 4 yıldır uo oynamış biri olarak bu oyunu oynamak istiyorum çünkü online oynamak daha zevkli yani baydı beni single[signature][hline]Yeni Hastalığım
Scripting Öğrendiğim Yer
Ben
Die Fire
NeverWinter Nights

[imzamda hata vardı onu deiştirdim bkz:nwn linki]

[Bu mesaj Owner_Bloody tarafından 27 Mayıs 2004 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...